Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kelionės su gyvūnais


 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 259

#1 špokas

špokas

  Portalo gyventojas

 • adminas
 • 15.497 Pranešimai:

Parašyta 2008 vasario 24 - 22:05:21

Kelionės su gyvūnais


BENDRI REIKALAVIMAI


** Keliaujant lėktuvu nepamirškit pasidomėti apie gyvūno pervežimo sąlygas ir taisykles, kurios skiriasi skirtingose aviakompanijose.

· Gyvūnas privalo turėti ( būti identifikuotas )aiškiai įskaitomą tatuiruotę ( galioja iki 2012 m.) arba integrinį grandiną ( mikročipą ), atitinkantį standartą ISO 11784 arba 11785.


· Gyvūnas privalo turėti naujo pavyzdžio „ ES naminio gyvūnėlio pasą „


· Visi gyvūnai, kurie yra vyresni nei 3 mėn. amžiaus turi būti paskiepyti nuo pasiutligės. Pasiutligės skiepas įsigalioja praėjus 15 dienų nuo jo padarymo ir galioja 1 metus.


· 24 val. prieš kelionę įgaliotas veterinarijos gydytojas turi įrašyti į „ ES naminio gyvūnėlio pasą“ atžymą, kad gyvūnas yra sveikas ir gali atlaikyti kelionę iki paskirties vietos.


*Papildomai keliaujant į Suomiją : ne daugiau kaip 7 dienas prieš kelionę veterinarijos gydytojas turi suduoti gyvūnui vaistus nuo Echinokokozės


( Paraziquantel ) ir padaryti apie tai atžymą į „ ES naminio gyvūnėlio paso“ atitinkama skyrių.


Atlikus aukščiau minėtus reikalavimus galėsite keliauti ( ir sugrįžti ) į sekančias šalis:


Europos Sąjungos šalis išskyrus Didžiąją Britaniją, Airiją, Švediją


NORVEGIJA IR ŠVEDIJA


· Reikia įvykdyti visus bendrus reikalavimus.


· Visi gyvūnai , kurie yra vyresni nei 3 mėn. amžiaus, turi būti paskiepyti nuo pasiutligės. Pasiutligės skiepas turi būti atliktas gyvūnui, kuris turi aiškiai įskaitomą tatuiruotę arba integrinį grandiną ( mikročipą, atitinkantį standartą ISO 11784 arba 11785). Kad pasiutligės skiepas būtų galiojantis, jis turi būti atliktas po to, kai gyvūnas buvo identifikuotas, tai yra, gyvūnui buvo padaryta tatuiruotė arba implantuotas mikročipas. Gyvūnams, kurie buvo mikročipuoti arba tatuiruoti po skiepo padarymo, skiepą nuo pasiutligės reikia pakartoti. Neskiepyti nuo pasiutligės jaunesni nei 3 mėn. gyvūnai į šias šalis neįleidžiami.Taip pat šunys turi būti paskiepyti nuo kitų virusinių susirgimų polivalentine vakcina.


· Kraujo tyrimas :


Pasiutligės neutralizuojančio antikūnio kraujo tyrimas atliekamas gyvūnams


praėjus ne mažiau kaip 120 dienų ir ne daugiau kaip 365 dienos nuo paskutinio galiojančio pasiutligės skiepo. Kraujo tyrimo rezultatas galioja visą gyvūno gyvenimą jeigu gyvūnui laiku atliekamos pakartotinos pasiutligės vakcinacijos ( skiepo galiojimo data nurodoma „Naminio gyvūnėlio pase“ ).

· Echinokokozės profilaktika:


Kiekvieną kartą įvažiuojant į aukščiau minėtas šalis maksimaliai 10 parų prieš atvykimą į šalį veterinarijos gydytojas turi suduoti gyvūnui vaistus nuo Echinokokozės ir padaryti apie tai atžymą į „ ES naminio gyvūnėlio pasą“. Vaistai turi turėti savo sudėtyje prazikvantelį. Rekomenduojami vaistai šunims Drontal Plus, Droncit, Cestal plus, katėms Drontal Cat, Cestal Cat, Droncit.


· 24 val. prieš kelionę įgaliotas veterinarijos gydytojas turi padaryti į „ ES naminio gyvūnėlio pasą“ atžymą, kad gyvūnas yra sveikas ir gali atlaikyti kelionę iki paskirties vietos.


Tikslesnė informacija pateikta Interneto puslapiuose:


Norvegija - www.mattilsynet.no
· Parazitų profilaktika:


Kiekvieną kartą įvažiuojant į šalį 24-48 val. tarpe prieš pradedant kelionę veterinarijos gydytojas turi suduoti gyvūnui vaistus nuo Echinokokozės ir padaryti apie tai ažymą į „ ES naminio gyvūnėlio pasą“, nurodžius vaisto sudavimo datą ir laiką. Vaistai turi turėti savo sudėtyje prazikvantelį. Rekomenduojami vaistai šunims Drontal Plus, Droncit, Cestal plus, katėms Drontal Cat, Cestal Cat, Droncit.


To pačiu laiku prieš kelionę gyvūnui yra panaudojamas profilaktinis vaistas Frontline, skirtas blusų ir erkių profilaktikai. Apie vaisto panaudojimą veterinarijos gydytojas privalo padaryti įrašą į „ ES naminio gyvūnėlio pasą“, nurodyti vaistų aplikacijos datą.


· Prieš kelionę ( rekomenduojama prieš 1 - 1,5 mėn.) reikia gauti leidimą gyvūno įvežimui ( įvežimas i Airiją įmanomas tik per Dublino aerouostą).


· Veterinarijos gydytojas turi padaryti į „ ES naminio gyvūnėlio pasą“ atžymą kad gyvūnas yra sveikas ir gali atlaikyti kelionę iki paskirties vietos. ( 24 val. iki kelionės).


KELIONĖS I KITAS ŠALIS( tai šalys, kurios nėra ES narės, arba Norvegija, arba kitos šalys, nenurodytos sąrašuose,
pateiktuose prie Bendrų reikalavimų ir kurioms taikomas kitoks nei
Bendruose reikalavimuose aprašytas kelionių režimas)
KAI KELIONĖ YRA Į VIENĄ PUSĘ ( GYVŪNAS NEGRĮŽTA )


Turi būti atlikti reikalavimai, aprašyti skyriuje Bendri reikalavimai.*

Gyvūnai iki 3 mėn. amžžiaus gali būti vežami neatlikus pasiutligės skiepo**Pastaba:* - atskiros šalys gali turėti papildomų reikalavimų dėl gyvūnų įvežimo. ( pvz.: sertifikatas, kraujo tyrimas ir kita ).

** - atskiros šalys numato tokiais atvejais atskiro leidimo procedūra arba neleidžia įvežti jaunesnių nei 3 mėn. gyvūnų.

Tikslią informaciją dėl kiekvienos šalies individualiai gali suteikti įgaliotas veterinarijos gydytojas, arba teritorinės Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnai.KAI KELIONĖ YRA Į ABI PUSES ( GYVŪNAS GRĮžTA ATGAL Į „ES“ )
*-netaikoma šalims, įtrauktoms i C-sąrašą

• Turi būti atlikti reikalavimai, aprašyti skyriuje Bendri reikalavimai.*

• Kraujo tyrimas:

Pasiutligės neutralizuojančio antikūnio kraujo tyrimas atliekamas gyvūnams

praėjus ne mažiau kaip 30 dienų ir ne daugiau kaip 365 dienos nuo paskutinio galiojančio pasiutligės skiepo. Kraujo tyrimo rezultatas ( teigiamas ) galioja visą gyvūno gyvenimą, jeigu gyvūnui laiku atliekamos pakartotinės pasiutligės vakcinacijos ( skiepo galiojimo data nurodoma „Naminio gyvūnėlio pase“ ).Atžyma apie atlikta tyrimą turi būti parašyta ES naminio gyvūnėlio pase.

Pastaba:* - atskiros šalys gali turėti papildomų reikalavimų dėl gyvūnų įvezimo. ( pav.: sertifikatas, kraujo tyrimas ir kita ).
Tikslią informaciją dėl kiekvienos šalies individualiai gali suteikti įgaliotas veterinarijos gydytojas, arba teritorinės Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnai.


informacija norvegiškai
vetmed.lt

Jei jau įkritai į vandenį, tai ir elkis kaip žuvis


#2 špokas

špokas

  Portalo gyventojas

 • adminas
 • 15.497 Pranešimai:

Parašyta 2008 vasario 29 - 08:52:29

Klausimai-Atsakymai
klausykit, o tai dar karantine laiko sunis, ar leidzia is karto veztis namo???
sunims ir katems reikalavimai visiskai tokie patys ir jei dokumentai tvarkingi, jokio karantino nera.Jei gyvunas nedidelis, praktiskai nuo tasko a iki tasko b netgi gali nepaleist jo is ranku.

Nuo 2008 liepos men uzdrausta keltu pervezti gyvunus, ar tai tiesa?
Kazkas sake, kad Riga- stokholmas keltas gyvunu neveza. Mes isplaukiam sausio 8 su sunimi. Bilieta pirkom ir teiravomes apie suni. Pries tai buvom uzsisake c4 kajute, o po to mums isaiskino kad su sunimi turi buti b kajute, todel paemem B2 ir C2.. apie joki suni iraso neturim, nu nepatinka cia man tas ju isaiskinimas, zmogus c kajutej buti gali, o vat, suo tai jau nebe... ir kokia garantija, kad to suns neisvarys, jei jis niekur neirasytas...
o del bilieto- sake kad jam nereikia, reikia tik laikytis bendru reikalavimu ...(antsnukis, skiepai, etc)
(ingiki)

Mums dar kainavo katinui bilietas 30lt su keltu...ir buvome vienoj kajutej...
(bagira)


Kiek kainuoja ir kokie reikalavimai pervezti gyvuna lektuvu?

Su Airbaltic:
Tam, kad jus galetumet veztis kaciuka, reikalinga u??sakyti sita paslauga-bilieta, kuri yra patvirtinama per 24val. (galite skambinti arba ten, kur pirkote bilieta, arba tiesiai i airBaltic 8 5 2356000)

Yra reikalavimai kaciuko gabenimui lektuvu:
Jo krep?°elio (kur kaciukas bus skryd??io metu) i?°matavimai neturi virsyti 50 X 40 X 23CM, o svoris kaciuko ir to krep?°elio neturi buti didesnis nei 8 KG. Tada kaciukas yra gabenamas salone. O tokios paslaugos kaina yra 40 EUR.


Kiek kainuoja kraujo antikunu pries pasiutlige nustatymo tyrimas?

Lietuvoje 120 litu (gali but pabrange)
Norvegijoje 768kr
ssauliki: o uz kraujo antikuniu tyrima mokejom tik 300 Kr. (Norvegijoje)


Labutis,norejau paklaust,jei suo mano vardu,o su juo keliaus vyras,ar ne bus problemu? Ar butinai turi tik seimininkas vezt?
Niekur nera nurodyta, kad keliauti suo gali tik su seimininku, taigi, problemu neturetu but.
Kiek kainuoja pasiutliges skiepas Norvegijoje ?


spokas :Bergene liepos men mokejom 400 kr
Raimute: Uz pasiutliges skiepa Osle liepos pabaigoj mokejom 520kronu

Jei jau įkritai į vandenį, tai ir elkis kaip žuvis


#3 baltijosbanga

baltijosbanga

  Draugas

 • Nariai
 • 204 Pranešimai:

Parašyta 2008 balandžio 16 - 23:15:31

butu smagu paskaityti postus tu, kurie keliavo su suniukais i NO .
pasidalinkit kaip keliavot, kaip sekesi, na kuo smulkiau tuo geriau girl_wink.gif
ir kaipgi atlaike toki kelia jusu pupsikai, nes man del to labiausiai ir baugu beigecry.gif

#4 Raganiuke

Raganiuke

  Nepakeičiamas

 • VIP narys
 • 1.217 Pranešimai:

Parašyta 2008 balandžio 17 - 07:09:16

As savo kalyte atsiveziau is lietuvos.Mes skridome is Rygos i Trondheima.Viska dariau kad viskas butu pagal reikalavimus ir mikrocipas ir skiepai.Man buvo svarbiausia kad pasas butu tvarkingas ir kad pasiektumem savo tiksla.Kai nuvaziavom i Ryga,mano megina pradejo muistyis savo kelioniniame krepsyje,,transportavimo dezeje".Manau vargse issigando tiek daug zmoniu.Stojau i eile registracijai ir ja vis pakalbinu.Maciau kaip visa drebejo o as ja vosa laika raminau.Prisiregistravom,atejo du vyrukai jos pasiimti nes sako nesiusi jos su bagazu i bagazo skyriu ir nrsvitinsi su spinduliais.Taip mudvi ir atsisveikinome bet neilgam.kai sedejau lektuve maciau kaip krove bagaza ir maciau kad mano brangenybe padeta atskirai.Labai bijojau kad jos sirdele nesustotu kai prades kaukti varikliai.Kai atskridom i Trondheimo oro uosta kuris yra Stjordalyje,praejau muitine ir nuejau pasiimti bagazo.Mano bagazas atejo o suns nesulaukiu.Pradejau panikuoti,gal pamirso rygoje ar ka?Jau ir tas takas su bagazu nustojo suktis.Skambinu vyrui ,klausiu ka daryti.Isejau laukan,vyras pasitiko mane o as be suns.Vyras aisku susinervino ir kaip tik pamateme lapa ant sienos su muitines tel.nr.Vyras paskambino tuo numeriu ir paklause kur jie padejo musu suni,o tie nieko nezino apie ji.Klausia is kur atskridome.Na po valandos laukimo atnese musu mazyle.O as ziuriu i tos budeles groteles ar gyva.Pamaciusi mus ji taip apsidziauge.Liepe ja isimti nes turejo nuskanuoti mikrocija,paeme jos pasa patikrino at atitinka numeris.O ji tuo tarpu strikinejo,suko savo uzpakaliuka is laimes.Mutininkas paklause kokia veisle,vyras sako prancuzu buldogas.Oi koks grazus suniukas,galima paglostyti ar neikas?Mes nusijuokem o ji turbut butu galejusi visus aplaizyti is laimes.Palinkejo mums sekmes ir mes kuo greiciau pro duris kol nepersigalvojo ir namo smile.gif
Va tokia musu keliones istorija.

As skridau su Norwegian ir as sumokejau uz suni apie 50-60 litu.Seip raso kad suns kelione kainuoja 200-300 kronu bet man isejo maziau.Klause kiek sveria,matyt pagal svori ir kaina paskaiciavo.O nesulaukem savo prancuzes del to taip ilgai kad ja pamirso isimti is spec bagazo skyriaus nes matomai nedaznai tokie klientai skraido.


#5 baltijosbanga

baltijosbanga

  Draugas

 • Nariai
 • 204 Pranešimai:

Parašyta 2008 balandžio 17 - 07:43:14

Raganiuke aciuuuu aciuks.gif
mes turim irgi prancuza... as lektuvu paniskai bijau jo skraidinti...neisivaizduoju jo net bokse, o ir veterinare kai dariau kraujo tyrimus pasake, jog toki judru sunku bus skraidinti tikrai, sake yra kazkokie raminamieji pries skrydi, tai galetume pries tai pabandyti ar veiks jam...
viena panele, kuri skraidino suneli i Airija rase, jog buvo visa boksa isdraskes is streso plastikini... sorry.gif

#6 Bagira

Bagira

  Super senbuvis

 • VIP narys
 • 1.872 Pranešimai:

Parašyta 2008 balandžio 17 - 15:40:56

Galiu net rekomenduoti sirupuka jis skirtas tiek sunims ir katems,labai geras. Patys isbandem,nes musu kate baisi zyzla,hiperaktyvi.Mes kelemes su keltu,tai su masina teko vaziuoti 12 valandu tai visa kelione ji praknarke ir ne miau nebuvo,jo kaina apie 40 lt
Serene-UM Drops sirupas 100 ml buteliukas,man vetas rekomendavo sirupa nei tabletes nes jie greiciau pradeda veikti,toks baltas pakis pavaizduotas ryzas katis su sunioku susiglaude JC_cupidgirl.gif
BAUDŽIAMASIS KODEKSAS 1. Vedusius vyrus, gastroliuojancius su kitomis moterimis, traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 120 str., kaip už medžiokle, draudžiamoje vietoje. 2. Moteris, žiurincias i svetimus vyrus, traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 1462 str. 11-aja dali, kaip už šaltojo ginklo panaudojima. 3. Kas tik kilnoja stikliuka, bet negeria, bausti kaip simuliantus, vengiancius visuomenei naudingo darbo. 4. Merginas, moteris, dažancias lupas, plaukus, antakius ir blakstienas traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 140 str., kaip už sklypo ar fasado pakeitima be architekto leidimo. 5. Vyrus, nevedusius virš 30 metu, traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 170 str., kaip už sudetingu mechanizmu prastova darbo metu. 6. Žmonas, kurios vercia vyrus gyventi pas uošve, traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 173 str., kaip už sveiko žmogaus patalpinima beprotnamyje.

#7 baltijosbanga

baltijosbanga

  Draugas

 • Nariai
 • 204 Pranešimai:

Parašyta 2008 gegužės 18 - 17:27:09

CITATA(Raganiuke @ 4 17 2008, 21:47 ) <{POST_SNAPBACK}>
As skridau su Norwegian ir as sumokejau uz suni apie 50-60 litu.Seip raso kad suns kelione kainuoja 200-300 kronu bet man isejo maziau.Klause kiek sveria,matyt pagal svori ir kaina paskaiciavo.O nesulaukem savo prancuzes del to taip ilgai kad ja pamirso isimti is spec bagazo skyriaus nes matomai nedaznai tokie klientai skraido.

pamirsau paklausti.. doh.gif
koki konkreciai boksa naudojot? domina ir dydis ir firma ir kaina... beje, ar reikalauja, jog ten vandens gertuve butu?

IF YOU ARE TRAVELING WITH YOUR DOG
by Gayle Hickey

Here are some tips to ensure a safe trip for your pet :

http://www.bcrescue.org/flying.html


patiko man sitas aprasymas, kelis patarimus pasigriebsiu girl_drink1.gif

#8 Buzas

Buzas

  Visada rašantis

 • VIP narys
 • 4.746 Pranešimai:

Parašyta 2008 gegužės 18 - 19:59:05

arunasGrimstad parase:

mes su savo kaliute(Rytu europos aviganis) atvaziavom jau antra syki abu kartus kelemes keltu.del dokumentu tai aisku turi buti tvarkingas suns pasas kelioninis ir turi buti padarytas kraujo testas del pasiutliges jo reikalauja ne visur bet norvegijai reikia jis galioja visa suns gyvenima bet reikalauja kad nuo to testo padarymo iki keliones butu praeje 3menesiai bet mes nesulaukem to laiko ir vaziavom bet nieko praleido viskas buvo gerai kai vaziavom pirma karta paciam suniui buvo 4 menesiai kelione atlaike puikiai reikia pase suns tureti veterinaro irasa kad gyvunas pakankamai stiprus atlaikyti kelione bet ant sienos nelabai jie ten ziuri svarbu kad cipo numeris ir numeris pase sutaptu.kelte jei turi savo narva ar boksa gali gyvuna tureti kajuteje jei neturi uzdaro i specialia patalpa narvuose (cia keltai i svedija is rygos ir estijos)
BUZAASS

#9 sonia

sonia

  Pradinukas

 • Nariai
 • 36 Pranešimai:

Parašyta 2008 birželio 07 - 17:19:30

del suns gabenimo keltu -saviski jau keliau kelis kartus ir kelemes tiek ,klaipedos ,tiek rygos ,tiek talino keltais visuose keltuose yra skirtos kajutes keliaujantiems su gyvunais .Tik talino kelte suni galima i lauka isvesti tik vakare ir tik tam skirtu laiku o rygos kelte vedi ji i laukuti kada nori .Joks boksas nera reikalingas .nei sunelio neuzdaro atskirai.Tik tiek kad as keliauju su juo dviese tai tenka moketi uz visa kajute.o didziausia problema man keliaujant su juo negaliu palikti vieno kajutej nes atsidaro duris ir keliauja ten kur jam reikia

#10 Bagira

Bagira

  Super senbuvis

 • VIP narys
 • 1.872 Pranešimai:

Parašyta 2008 birželio 07 - 21:00:49

tai ir mes katina vezames,o nors ju tinklapi parasyta kad keliauti su gyvunais draudziama,net gi data buvo ideta nuo kada isigalioja,patys klaidina zmones. FinouCat_03.gif
BAUDŽIAMASIS KODEKSAS 1. Vedusius vyrus, gastroliuojancius su kitomis moterimis, traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 120 str., kaip už medžiokle, draudžiamoje vietoje. 2. Moteris, žiurincias i svetimus vyrus, traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 1462 str. 11-aja dali, kaip už šaltojo ginklo panaudojima. 3. Kas tik kilnoja stikliuka, bet negeria, bausti kaip simuliantus, vengiancius visuomenei naudingo darbo. 4. Merginas, moteris, dažancias lupas, plaukus, antakius ir blakstienas traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 140 str., kaip už sklypo ar fasado pakeitima be architekto leidimo. 5. Vyrus, nevedusius virš 30 metu, traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 170 str., kaip už sudetingu mechanizmu prastova darbo metu. 6. Žmonas, kurios vercia vyrus gyventi pas uošve, traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 173 str., kaip už sveiko žmogaus patalpinima beprotnamyje.

#11 HETERA

HETERA

  Draugas

 • Nariai
 • 228 Pranešimai:

Parašyta 2008 liepos 04 - 08:53:18

O paciam kelte ka pasiimat kaciukui, na, kur jis atlieka tuoleto reikalus?Mes ruosiames kysiu parsivezt cia, i norge, bet nesu keliavusi su gyvunais, tad nieko apie kelione su jais nenutuokiu unsure.gif Ir kiek mazdaug kainuoja bilietas katei? Esam uzsisake tik sau, nes dar negalvojom, kad vaziuosim su kaciuku.Ar galim bandyt paslapcia veztis cool.gif
Mums džiaugsmą dovanoja ne aplinka, o mūsų požiūris į aplinką (F. de Larošfuko)

#12 Bagira

Bagira

  Super senbuvis

 • VIP narys
 • 1.872 Pranešimai:

Parašyta 2008 rugpjūčio 01 - 00:39:26

CITATA(HETERA @ 7 04 2008, 08:53 ) <{POST_SNAPBACK}>
O paciam kelte ka pasiimat kaciukui, na, kur jis atlieka tuoleto reikalus?Mes ruosiames kysiu parsivezt cia, i norge, bet nesu keliavusi su gyvunais, tad nieko apie kelione su jais nenutuokiu unsure.gif Ir kiek mazdaug kainuoja bilietas katei? Esam uzsisake tik sau, nes dar negalvojom, kad vaziuosim su kaciuku.Ar galim bandyt paslapcia veztis cool.giftaip kaciuka pasiimam su savim i kajute,o reikalus atlieka i savo dezute nes nesames taip pat ir ja,kaip ir maisteli ir indus jos.Vasaros metu kainuo 130 lt gyvunui.
O paslapcia nepatariu,nes jei atras bus dideliu problemu.Tai siulyciau palikti kuriam laikui kam nors priziureti kol bus paruosti dokumentai ir gales keliauti.As nerizikavau ir buvau palikusi mamai 3 men. dabar keliaujam be baimes.
BAUDŽIAMASIS KODEKSAS 1. Vedusius vyrus, gastroliuojancius su kitomis moterimis, traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 120 str., kaip už medžiokle, draudžiamoje vietoje. 2. Moteris, žiurincias i svetimus vyrus, traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 1462 str. 11-aja dali, kaip už šaltojo ginklo panaudojima. 3. Kas tik kilnoja stikliuka, bet negeria, bausti kaip simuliantus, vengiancius visuomenei naudingo darbo. 4. Merginas, moteris, dažancias lupas, plaukus, antakius ir blakstienas traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 140 str., kaip už sklypo ar fasado pakeitima be architekto leidimo. 5. Vyrus, nevedusius virš 30 metu, traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 170 str., kaip už sudetingu mechanizmu prastova darbo metu. 6. Žmonas, kurios vercia vyrus gyventi pas uošve, traukti baudžiamojon atsakomyben pagal BK 173 str., kaip už sveiko žmogaus patalpinima beprotnamyje.

#13 jula

jula

  Pradinukas

 • Nariai
 • 70 Pranešimai:

Parašyta 2008 rugpjūčio 01 - 19:31:20

CITATA(Bagira @ 8 01 2008, 00:39 ) <{POST_SNAPBACK}>
taip kaciuka pasiimam su savim i kajute,o reikalus atlieka i savo dezute nes nesames taip pat ir ja,kaip ir maisteli ir indus jos.Vasaros metu kainuo 130 lt gyvunui.
O paslapcia nepatariu,nes jei atras bus dideliu problemu.Tai siulyciau palikti kuriam laikui kam nors priziureti kol bus paruosti dokumentai ir gales keliauti.As nerizikavau ir buvau palikusi mamai 3 men. dabar keliaujam be baimes.

As taip pat pritariu, kad nereikia vezti paslapcia. nes gyvuna konfiskuoja karantinui, kai karantinas baigiasi gali pasiimti, bet suma kuria tau reikes sumoketi uz palaikyma, bus labai didele. tiksliai neprisimenu ar dar uzdeda bauda. jeigu gyvunelio nepasimsit, po kurio laiko ji uzmigdo. Gerai pagalvokit apie tai.

#14 laive

laive

  Naujokas

 • Nariai.
 • 3 Pranešimai:

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 15:08:50

CITATA(Bagira @ 6 07 2008, 21:00 ) <{POST_SNAPBACK}>
tai ir mes katina vezames,o nors ju tinklapi parasyta kad keliauti su gyvunais draudziama,net gi data buvo ideta nuo kada isigalioja,patys klaidina zmones. FinouCat_03.gif

galima veztis gyvunus. buvo tarpas kai per klaipeda buvo negalima, nes labai daug gyvunu dokumentu buvo iki galo nesutvarkyti. todel juos tekdavo palikt islipus. zmones nuvaziuodavo gyvunai likdavo. juos reikdavo plukdyt atgal, neapsimokedavo lisco. Per ryga galima visad tik ten mazai isskirta kajuciu su gyvunais keliaut reiktu pasirupint is anksciau. geriausia su gyvunais per ventspili. nor palieki masinoj nori uzsaka narva ir plieki specialioj patalpoj ar nesies su savim. aisku brangiau per ventspili nei per riga, bet kai ner vietu gyvunams per riga. apsimoka per ventspili

www.laive.lt

#15 Raimute

Raimute

  Mega rašytojas

 • VIP narys
 • 2.450 Pranešimai:

Parašyta 2008 spalio 07 - 09:30:07

Ruosiames pirkt bilietukus keltui is Stoholmo i Ryga,keliausim su katyte.Gal kas jau keliavo su gyvunais siuo keltu?Kaip reikia pirkt bilietus,kiek kainuoja katinui?Ilindau i internetini tallink puslapi,ten apie gyvunus is viso jokios info,uzsisakinejant online net nera jokios grafos,kad galetum pazymet,kad tu kelsies su gyvuneliu JC_thinking.gif

CITATA(sauliki @ 10 21 2008, 10:08 ) <{POST_SNAPBACK}>
jo jo - ir kraujo tyrimas toks pat, ir i ta pacia laboratorija Danijoj siuncia, o kaina tarp pietu ir siaures dvigubai skiriasi... shok.gif

merginos gal zinok kiek laiko trunka kol gauni atsakymus kraujo tyrimu?nes mes darysim ta tyrima lapkricio 30d.,o planuojam isvaziuot i LT gruodzio 22d.ar spesim,kaip manot?
Dvi ausys ir viena burna duotos tam,kad du kartus daugiau klausytume nei kalbėtume...

#16 sauliki

sauliki

  kutvela

 • VIP narys
 • 11.117 Pranešimai:

Parašyta 2008 spalio 21 - 14:03:34

CITATA(Raimute @ 10 21 2008, 12:26 ) <{POST_SNAPBACK}>
merginos gal zinok kiek laiko trunka kol gauni atsakymus kraujo tyrimu?nes mes darysim ta tyrima lapkricio 30d.,o planuojam isvaziuot i LT gruodzio 22d.ar spesim,kaip manot?


siaip po 2 savaiciu atsiuncia atsakyma - tai tikrai spesit uzsianspauduoti rezultata i knygute! empathy3.gif mes kai daremes niu su skandalais biski - tai uz savaites atsiunte veterinaru tarnybos prasymu! irnesakyk.gif

Labiausiai išsilavinęs žmogus yra tas, kuris geriausiai supranta savo vietą gyvenime. Helen Keller

#17 Renaciukas23 :)

Renaciukas23 :)

  Naujokas

 • Nariai.
 • 3 Pranešimai:

Parašyta 2008 spalio 25 - 13:16:39

sveiki...norejau paklausti gal kam teko gabentis suniuka lektuvu..pvz is vilniaus iki oslo norwegian.no kompanija...parasykit viska ka zinot.buciau begalo dekinga :

#18 laivinis

laivinis

  viską matau, viską girdžiu

 • Administrators
 • 11.123 Pranešimai:

Parašyta 2008 spalio 25 - 13:22:35

CITATA(Renaciukas23 :) @ 10 25 2008, 14:16 ) <{POST_SNAPBACK}>
sveiki...norejau paklausti gal kam teko gabentis suniuka lektuvu..pvz is vilniaus iki oslo norwegian.no kompanija...parasykit viska ka zinot.buciau begalo dekinga :

cia is norwegian.no taisykliu:
2.4. Levende dyr

Norwegian aksepterer levende dyr (kun hund og katt) for transport i lasterommet under spesielle vilkår.

Alle reiser som inkluderer dyr må reserveres minimum 48 timer før avgang, via vårt kundesenter på telefon 815 21 815 tastevalg 2. Reservasjon kan ikke foretas pr e-post.

Transport av dyr i lasterom:

Slik transport er begrenset til to dyr per flyavgang, og disse kan kun lastes i separat IATA-godkjent bur/kennel(hard emballasje), stålbur tillates ikke. Buret må være laget i et solid materiale, og dessuten være vanntett og rent. Buret må være så stort at dyret kan stå oppreiset, snu seg rundt og ligge i en naturlig posisjon. Maksimum dimensjon på bur er 101x81x89 cm.

Under sterk kulde kan det i perioder bli aktuelt å innføre restriksjoner på slik transport fra/til Nord-Norge.

Vi godtar ikke transport av dyr i lasterommet på gjennomgående flygninger.

Transport av dyr i kabinen(kun innlandsflyvninger i Norge og Sverige):

Mindre kjæledyr (hund og katt) kan også fraktes i kabinen (PETC) under spesielle betingelser, men også her gjelder regelen om maksimum to dyr per flyavgang i separat IATA-godkjent bur/kennel. Vi anbefaler en såkalt "sherpa bag", som kan kjøpes i flere dyrebutikker. Maksimum vekt for slikt bur/kennel er brutto åtte kilo med maksimum dimensjoner på 43 x 31 x 20 cm.

Du må selv sørge for å ha et IATA-godkjent reisebur for ditt kjæledyr.

Reisende med dyr må sjekke inn minimum en time før avgang. Betalingen gjøres på flyplassen på avreisedagen.

Vi godtar ikke transport av dyr i lasterommet eller i kabinen på reiser til eller fra Bulgaria, Serbia, Marokko, Tyrkia, Storbritannia, Russland, Bosnia, Kosovo, De Forente Arabiske Emirater eller Egypt

Levende dyr (hund og katt) Innenriks Utenriks
I kabinen (PETC) NOK 216 Ikke tillatt
I lasterommet (AVIH) NOK 324 NOK 300
Gyvenant svetimoje šalyje, labai svarbu yra mokėti kalbą. Todėl siūlau nemokamas lietuvių kalbos pamokėles!

How do you know that you really know what you pretend to know?

#19 Renaciukas23 :)

Renaciukas23 :)

  Naujokas

 • Nariai.
 • 3 Pranešimai:

Parašyta 2008 spalio 26 - 00:20:54

visa ta info as zinau,bet tai norejau pasiteirauti zmoniu kad realiai,kaip sekesi,jei kazkas keliavo.....i ka jie labiausiai kreipia demesi ir pan...ar niekam neteko suniuko i karantina palikti? smile.gif dekuj tau smile.gif

#20 špokas

špokas

  Portalo gyventojas

 • adminas
 • 15.497 Pranešimai:

Parašyta 2008 spalio 26 - 10:26:16

CITATA(Renaciukas23 :) @ 10 26 2008, 01:20 ) <{POST_SNAPBACK}>
visa ta info as zinau,bet tai norejau pasiteirauti zmoniu kad realiai,kaip sekesi,jei kazkas keliavo.....i ka jie labiausiai kreipia demesi ir pan...ar niekam neteko suniuko i karantina palikti? smile.gif dekuj tau smile.gif

nuo aviakompanijos priklauso tik tiek, kiek info cia imete laivinis.Visa kita- oro uostu pareigunu darbas.
Jei dokumentai tvarkingi, tai niekas ir negales prikibti smile.gif

Jei jau įkritai į vandenį, tai ir elkis kaip žuvis