Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Skelbimai "Ieškau darbo"

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 140

#21 armstrong

armstrong

Naujokas

• Nariai.
  • 8 Pranešimai:

Parašyta 2012 sausio 05 - 14:40:15

CITATA(LTL @ 1 05 2012, 12:20 ) <{POST_SNAPBACK}>
Sveiki, ieškau darbo Norvegijoje.
Esu kvalifikuotas energetikos inžinierius. Universitetinis bakalauro išsilavinimas. Darbo patirtis virš 6 metų.
Atlieku tokių sistemų diegimo darbus:
elektros ir silpnų srovių (priešgaisrinės ir apsauginės signalizacijos, vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės, parkingo kontrolės, telekomunikacijų tinklų) montavimas, aptarnavimas. Automatizacija (patalpų kondicionavimas, pastato valdymas, priešgaisrinis vandentiekis).
Domina tik rimti pasiūlymai, o ne bergždi komentarai.

Kalbu anglų, rusų k.
Aukštalipio pažymėjimas (Liet.).
Vairavimo kategorijos B, C.

Kalbu anglų, rusų k.
Aukštalipio pažymėjimas (Liet.).
Vairavimo kategorijos B, C.

Cia tau kvalifikuoto darbo tikrai nieks nepasiulys.
Ziurek darbo skelbimus:
http://www.finn.no/f...l...5414&sort=1

#22 Marijuss

Marijuss

Naujokas

• Nariai.
  • 3 Pranešimai:

Parašyta 2012 sausio 05 - 16:37:11

Sveiki,
Ieskau darbo aplink Trondheima susijusio su automobiliu remontu:
vaziuokles remontas;
ratu montavimas - balansavimas;
stiklu keitimas;
kebulu paruosimas dazymui;
dazymas;
ardymas, surinkimas.

Turiu 7 metu darbo patirti Lietuvoje.

Tel.: +4746558646 arba simkusbmw@gmail.com

#23 Neri

Neri

Naujokas

• Nariai
  • 11 Pranešimai:

Parašyta 2012 sausio 11 - 21:12:56

Sveiki,
Esu 23 metu mergina ir ieskau darbo: valymo srityje, vaiku prieziuros, pagalbines darbuotojos maisto istaigoje, sandelyje ar fabrike ir panasiose srityse. Valymo darbuose turiu pakankamai patirties (teko puse metu dirbti norvegijos imoneje, valant ofisus ir kitokius objektus, taip pat individualiai valyti namus), vaikus priziureti taip pat teko keleta metu.
Gyvenu salia Tonsbergo.
Malonu butu gauti darbo pasiulima Tonsbergo, Sem, Sandefdjord, Andebu miestuose ar aplink juos.
Turiu nuosava automobili (B kategorija).
Sneku anglu kalba, truputi suprantu rusu kalba, ir pradejau mokintis norvegu kalba.

Su manimi galite susisiekti pastu nnneringuteee@yahoo.com

#24 incitrus

incitrus

Naujokas

• Nariai.
  • 3 Pranešimai:

Parašyta 2012 sausio 12 - 14:20:00

Sveiki,

Esu kosmetologe - vizaziste, manikiuro - pedikiuro meistre. Man 29. Kalbu rusiskai, angliskai, mokausi norvegu.Baigiau "Tarptautine verslo ir teises mokykla" (verslo teises specialybe), "Femina Bona" Grozio institutas, "SLA Tarptautine vizazo akademija" ir "Akzent direct" nail designe, "Kosmedija" estetikos centras - tobulinimosi seminarai ir daug kitu privaciu seminaru grozio srityje.

Gyvenu Os miestely.
O gal, kas zinot salona, kuris iesko tokio tipo meistres? Buciau labai dekinga!
Nuosirdziai, Inga

#25 xemis

xemis

Naujokas

• Nariai.
  • 2 Pranešimai:

Parašyta 2012 sausio 15 - 19:00:20

Moteris ieško darbo Osle. Tinka įvairūs variantai -valymai, fabrikai, pagalbinė darbuotoja kepykloje ar kitoje maisto įstaigoje. Moku anglų kalbą.
Turiu 7 metus patirties įvairiuose darbuose anglijoje, emigranto gyvenimą suprantu, galbūt nesu jauniausia, bet dirbt noriu ir susitvarkysiu.
Šiuo metu esu Norvegijoje.
Tel: 96900202,epost: v.juozapaviciene@gmail.com

#26 Saulius5455

Saulius5455

Naujokas

• Nariai.
  • 1 Pranešimai:

Parašyta 2012 sausio 18 - 10:03:21

Sveiki, du vyrai gyvenantys salia Oslo iesko darbo statybose, fabrikuose, ukio darbuose ir t.t. Siulyti ivairius varijantus. Aciu

tel +37067136393
saulius.kras@gmail.com

#27 noteroy

noteroy

Naujokas

• Nariai.
  • 1 Pranešimai:

Parašyta 2012 sausio 30 - 21:57:49

Laba diena. Atliekame dazymo,betonavimo darbus,klojame trinkeles,atliekame staliaus darbus. Apsistoje esame Tonsberg mieste. Turime savo irankius ir automobili.+4740590879
aurimas199@gmail.com

#28 vaidas133

vaidas133

Naujokas

• Nariai.
  • 2 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 06 - 19:53:31

ieskau statybininko-apdailininko darbo.patirtis norvegijoje ir danijoje.patirtis per 12 metu.lauksiu pasiulymu el.pastu vaidas.vaidas133@gmail.com arba tel +37064871698

#29 Kate20

Kate20

Naujokas

• Nariai.
  • 1 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 07 - 13:54:32

Sveiki,esu is Kongsberg'o. Ieskau darbo kongsberge ir aplink ji,galiu priziureti vaikus,valyti namus ir panasiai. Laukiu pasiulymu.+474597139

#30 kompaktuke

kompaktuke

Naujokas

• Nariai.
  • 1 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 08 - 14:10:33

Laba;) esu 20ies metu panele ieskanti darbo Stavangerio apylinkese, pvz: aukles, valytojos, namu tvarkytojos, tinka darbas ir fabrike, indu plovejos, padavejos. Patirties turiu dirbant fabrike, taip pat esu dirbusi konsultante, bet daugiau teko krautis ir pildyti prekes. Teko pabuti ir auklyte. Kalbu angliskai. connie_5.gif

#31 Vytas02

Vytas02

Naujokas

• Nariai.
  • 1 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 09 - 18:27:32

Sveiki. Esu 25 metų vaikinas. Būtų labai malonų jei kas padėtų susirasti darbą Švedijoje. Aišku ne už ačiū. Esu baigęs elektros inžinerijos studijas. Galiu dirbti prie elektros instaliacijų. Taip pat galečiau dirbti ir statybose pagalbiniu darbininku, esu dirbęs statybose. Nuo pat mažumės esu pripratęs prie ūkio darbų galiu vairuoti traktorių (TR1, TR2, Sž kategorijos), tad galiu prižūrėti gyvulius (arklius, karves, kiaules), dirbti lauko darbus su technika. Taip turiu varuotojo teises (B, C1) . Kalbu ir suprantu Anglų, Rusų.
Pasiūlymų laukiu: vytas02@gmail.com
Ačiū.

#32 virga85

virga85

Naujokas

• Nariai.
  • 6 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 11 - 22:05:17

Sveiki,gal kas galetu pasiulyt ar padet susirast koki darbeli osle?butinai atsilyginciau,norvegiskai nemoku,bet angliskai kalbu ir rusiskai dar kazkiek,aciu

#33 virga85

virga85

Naujokas

• Nariai.
  • 6 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 11 - 22:14:05

Sveiki dar karteli.Gal kas galetu parasyti kiek panasiai osle kainuoja issinuomot kambariuka?planuoju vaziuot tenais bandyt ieskot darbo,reikktu susirast kur apsistot ir jei galit prasau parasykit kokios agenturos pavadinima,kur galetu kreiptis del darbo?aciu labai,lauksiu...

#34 virga85

virga85

Naujokas

• Nariai.
  • 6 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 12 - 13:40:38

CITATA(auravaldas @ 10 14 2011, 14:26 ) <{POST_SNAPBACK}>
O KAIP TAVE RASTI, MAN REIKIA MERGNOS VALIMO DARUOSE APLINK TONSBERGA. AURA

sveika,cia jau senokas skelbimas,bet gal galit kaip nors padet rast darba,vairuotojos teisiu neturiu,bet galiu dirbt beleka,turiu ivairios patirties airijojr,kalbu angliskai,norvegu deja dar nemoku,bukit gera,padekit sisirast darbeli,tikrai atsilyginsiu uz visas paslaugas,man ziauriai sunku siuo metu,esu vienisa mama.dabar dar esu lietuvoj,bet daug skaitau apie norvegija,domiuosi kaip ten viskas,kaip su dokumentais,nuoma ir panasiai,bukit gera padekit jei galit pradzioj,as susimokesiu pati uz viska,tik pradzioj reikia pagalbos su apsigyvenimo,bijau vaziuot siaip ant durniaus ieskot darbo,bet jau esu pasiryzus,nes tikrai db labai sunku yra lt,nebeisgyvenu viena su vaiku,prasau padekit jei galit,parasykit virga85@gmail.com
labai aciu,lauksiu

#35 reginka0307

reginka0307

Pradinukas

• Nariai
  • 26 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 15 - 15:42:18

Esu plataus profilio kirpeja -, manikiuro - pedikiuro meistre ,atlieku depiliacijos vasku, antakiu blakstienu dazymas -korekcija, blakstienu priauginimas, naguciu priauginimas gelinis lakavimas. Man 33 metai ,sioj sriti dirbu jau 16 metu. Kalbu rusiskai, lenkiskai, lietuviskai , anglu pagrindai ,mokausi norvegu.Baiginieju "Tarptautine verslo ir teises mokykla" (buhalterija), paskutinis darbas"Simona LUX" Grozio salonas. Turiu sertifikatus apie baigima- tobulinimosi seminarai ir daug kitu privaciu seminaru grozio srityje.

Gyvenu Drammen -Lier miestelyje.
O gal, kas zinot salona, kuris iesko tokio tipo meistres? Buciau labai dekinga!
Nuosirdziai, Regina
mano kontaktai: reginka0307@gmail.com
tel.46222480
skyp : regina slapta

#36 raimondelis

raimondelis

Naujokas

• Nariai.
  • 1 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 15 - 17:55:40

eskavatorininkas iesko darbo 5 metai patirtis dirbu su ivairia statybine tehnika raimondasarmalis@gmail.com . laukiu psiulimu

#37 reginka0307

reginka0307

Pradinukas

• Nariai
  • 26 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 17 - 13:49:06

Sveiki ieskau darbo Lier-Drammen mieste . Galiu priziureti vaikus ( turiu tame praktikos ) tvarkiti namus- valytojos darbo, ruosti maiseli,
kontaktai 46222480

#38 algisv8

algisv8

Naujokas

• Nariai.
  • 1 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 24 - 11:34:33

Sveiki man 27m, gal kas galetu padel isidarbint kokiam auto centre?Atlieku viska kas susyje su auto technine apziura, uz savo darbo kokybe atsakau.7m darbo patirtis 1auto centre,kalbu angliskai.Uz pagalba aisku bus atlyginta.Laukiu ziniu+37067029757 arba algistelsiai@windowslive.com isanksto dekingas.

#39 Apelsinka

Apelsinka

Naujokas

• Nariai.
  • 1 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 27 - 16:18:03

34 m vyras gyvenantis Tromse ieško darbo. Turiu patirties žuvies fabrike, statybinių medžiagų parduotuvėje, vadybininko, sandėlyje, žemės ūkyje. Moku dirbti kariuku. Nebijau bet kokio darbo. daugiau informacijos maistas@inbox.lt tel. 92527783

#40 Trollis

Trollis

Naujokas

• Nariai.
  • 1 Pranešimai:

Parašyta 2012 vasario 28 - 11:12:27

Sveiki,
Ieškau darbo Bergene ar Bergeno apskrityje ( nuo kovo mėn galo) .
Siūlyti įvairius variantus

Su pasiūlymais i AŽ (PM)
Iš anksto dėkui

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users